Sieć

Niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa jestem w stanie dopasować rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania. 

Realizowałem projekty min. w:

  • Hotelach,
  • Pensjonatach,
  • Fabrykach,
  • Magazynach,
  • Przestrzeniach biurowych.


Pracuję na sprawdzonych rozwiązaniach, dopasowanych do potrzeb klienta.

fortinet
cisco
juniper
ubiquiti
mikrotik_logo

Oferta

Projekt sieci

Zaprojektujemy Twoją nową sieć - przewodwą i bezprzewodową. Dokonamy bezpłatnego audytu w przypadku modernizacji bieżącej infrastruktury lub instalacji nowej sieci.

Montaż sieci

Układamy nową infrastrukturę - montaż okablowania, zarabianie gniazd, wyszukiwanie przewodów, zaszywanie PatchPaneli.

Sieć bezprzewodowa

Dobieramy, montujemy i konfigurujemy Twoją sieć bezprzewodową. Posiadamy doświadczenie z doborem i montażem sieci w obiektach przemysłowych - biura, magazyny, obszary produkcyjne. Zabezpieczone sieci dla gości.

Mosty bezprzewodowe

Bezprzewodowe połączenia sieciowe wykorzystywane w odległościach zapewniają dostęp do sieci i internetu w lokalizacji, gdzie niemożliwe jest skorzystanie z innego rozwiązania.

Instalacje światłowodowe

Większe zapotrzebowanie na łącze, większa stabilność i czas dostępu, a także możliwość przekroczenia 100m odległości w odróżnieniu od tradycyjnej sieci miedzianej.

Routery

Urządzenia pozwalające tworzyć sieć. Często spełniają więcej funkcji. Przykładem może być opcja 2 jednoczesnych połączeń z internetem, które zabezpiecza wszelkie braki internetu.

Switche - przełączniki

Zarządzalne - pozwalające odseparować sieci w obrębie jednego urządzenia. Z funkcją zasilania urządzeń końcowych np. kamer, access pointów.

Firewalle

Urządzenia monitorujące wszystkie połączenia przychodzące i wychodzące. Pozwala zabezpieczyć sieć przed atakami.

VPN

Wirtualne sieci prywatne - wykorzystywane do ustanowienia bezpiecznego połączenia z miejscem pracy. W zależności od konfiguracji pozwala pracę zdalną lub całkowicie zabezpiecza nasze urządzenie przed nieznaną siecią publiczną.

Tunele Site-to-Site

Typ połączenia stosowany do podłączenia dwóch firm, tak by wszystkie urządzenia działały w obrębie jednej sieci. Stosowane pomiędzy np. filiami.